ZYXAK architekci Sp. z o.o.
została formalnie zarejestrowana w 2019r jako wynik wieloletniej współpracy projektowej architektów: Jacka Bartkowiaka (YAMA Bartkowiak), Pawła Pijanowskiego (ZYXAK Architektura) i Marka Pukowskiego (YAMA Pukowski). Architekci prowadzili swoją pracownię projektową od 2007r. , specjalizując się w projektach budownictwa mieszkaniowego (domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne) oraz użyteczności publicznej.
Obecnie ZYXAK architekci Sp. z o.o. wykonuje wielobranżowe projekty budowlane i wykonawcze inwestycji o różnej skali, współpracując z inwestorami począwszy od prac przedprojektowych (uzyskanie warunków zabudowy, koncepcje architektoniczne, biznes plany), aż do zakończenia budowy (nadzory autorskie).
Właściciele
architekt Jacek_Bartkowiak mgr inż arch.
JACEK BARTKOWIAK
ur. 1975r ukończył Wydział Architektury i Urbanistyki na Politechnice Łódzkiej uzyskując dyplom w 2002r. W latach 2000r do 2007r pracował jako projektant-architekt w Pracowni Architektonicznej „B.J. Ferdzynowie” zdobywając doświadczenie praktyczne. W 2006r uzyskał uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń. Czynnie działał w Stowarzyszeniu Architektów Polskich. Jako czynnie projektujący architekt pracuje nieprzerwanie od 20 lat.
architekt Paweł Pijanowski mgr inż arch.
PAWEŁ PIJANOWSKI
ur. 1972r ukończył Wydział Architektury i Urbanistyki na Politechnice Łódzkiej uzyskując dyplom w 1996r. Po studiach, do 2007r pracował jako asystent w Zakładzie Architektury Mieszkaniowej i Usługowej PŁ oraz jako projektant-architekt w Pracowni Architektonicznej „B.J. Ferdzynowie” zdobywając doświadczenie praktyczne. W 2006r uzyskał uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń. Czynnie działał w Stowarzyszeniu Architektów Polskich, będąc przez wiele lat Sekretarzem oddziału łódzkiego. Od prawie 10 lat zasiada w Łódzkiej Okręgowej Komisji Kwalifikacyjnej Izby Architektów. Jako czynnie projektujący architekt pracuje nieprzerwanie od 25 lat.
architekt Marek Pukowski mgr inż arch.
MAREK PUKOWSKI
ur. 1975r ukończył Wydział Architektury i Urbanistyki na Politechnice Łódzkiej uzyskując dyplom w 2002r. W latach 2000r do 2007r pracował jako projektant-architekt w Pracowni Architektonicznej „B.J. Ferdzynowie” zdobywając doświadczenie praktyczne. W 2006r uzyskał uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń. Czynnie działał w Stowarzyszeniu Architektów Polskich. Od 5 lat zasiada w Łódzkiej Okręgowej Komisji Kwalifikacyjnej Izby Architektów. Jako czynnie projektujący architekt pracuje nieprzerwanie od 20 lat.